دانشگاه علم و صنعت میزبان همایش مجازی روز باز 99

به گزارش مجله سامی، همایش مجازی روزِ بازِ 99 دانشگاه علم و صنعت، طی روزهای 22 تا 24 شهریور ماه به مدت سه روز و به صورت مجازی برگزار می گردد.

دانشگاه علم و صنعت میزبان همایش مجازی روز باز 99

به گزارش خبرنگاران و بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، این دانشگاه برای معرفی بیشتر خود به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری 1399 و اولیای آنها، همایش مجازی روزِ بازِ 99 ویژه آشنایی با رشته ها و دانشگاه علم و صنعت ایران را برگزار می نماید.

بر این اساس همایش روزِ بازِ 99از تاریخ 22 تا 24 شهریور ماه جاری به مدت سه روز و به صورت مجازی برگزار می گردد و داوطلبان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی راه آهن، مهندسی معماری و ریاضی روز شنبه 22شهریور، داوطلبان علاقه مند به رشته های مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و فیزیک روز یکشنبه 23 شهریور و در نهایت علاقه مندان به رشته های مهندسی شیمی، مهندسی عمران، طراحی صنعتی و مهندسی مواد نیز روز دوشنبه 23 شهریور ماه امسال می توانند در همایش روزِ بازِ 99 شرکت نمایند.

دانشگاه علم و صنعت همچنین اعلام نموده است که درهای مجازی این دانشگاه به روی عموم جامعه ایران باز می گردد تا علاقه مندان و به ویژه پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب برنامه های ویژه ای با ظرفیت های دانشگاه (دانشکده ها، آزمایشگاه ها، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و...) آشنا شوند. بنابراین علاقه مندان برای ورود به همایش فوق می توانند به نشانی https://openday.iust.ac.ir/ مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1234

به "دانشگاه علم و صنعت میزبان همایش مجازی روز باز 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علم و صنعت میزبان همایش مجازی روز باز 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید