رابرت ردفورد دوباره یقه ترامپ را گرفت

به گزارش مجله سامی، رابرت ردفورد بازیگر سرشناس آمریکایی بار دیگر به دونالد ترامپ و دیگر شخصیت های سیاسی آمریکا اعتراض کرد و از مردم خواست مانع تداوم این مصیبت شوند.

رابرت ردفورد دوباره یقه ترامپ را گرفت

به گزارش مجله سامی به نقل از ان بی سی نیوز، در مطلبی که دیروز از سوی رابرت ردفورد منتشر شد، از قول وی گفته شده که سلطنت دیکتاتورمابانه ترامپ باید به سرانجام برسد و این به نفع آمریکا خواهد بود.

مهر نیز در خبری به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: رابرت ردفورد هشدار داده ما در برابر بحرانی قرار گرفته ایم که هرگز در طول زندگی ام شاهدش نبوده ام: حمله ای دیکتاتورمابانه از سوی دونالد ترامپ به هر چیزی که این کشور برایش به پاخاسته است.

وی افزوده است: دیگر وقت رفتن ترامپ رسیده و ما با آنهایی در کنگره هستیم که برای حمایت از قانون اساسی در حوزه انتخابیه خود ایستاده اند. آرای ما به آنها قدرت می بخشد.

گرچه ردفورد در انتخابات ریاست جمهوری به ترامپ رای نداد، اما می گوید در این دوره که ترامپ به عنوان رییس جمهور وارد کاخ سفید شد به حد کافی وقت داشت تا بهترین کارها را انجام دهد، اما این کار را نکرد.

وی افزوده است: من فکر نمی کنم در این نظر تنها باشم و آنچه دارد همین حالا اتفاق می افتد عمیقا برای آمریکا نگران کننده است. به نظر می رسد شخصیت های سیاسی آمریکا در هر دو سو، فاقد شهامت اساسی برای نمایندگی مردم آمریکا هستند.

رابرت ردفورد که در فیلم همه مردان رییس جمهور در نقش باب وودوارد خبرنگار در برابر ماجرای واترگیت ظاهر شده بود، تاکید نمود که همه اصول آمریکا را برباد رفته می بیند.

وی گفت: در لحظه ای از تاریخ هستیم که داریم چیزهای زیادی را از دست می دهیم، این لحظه ای بحرانی و فراموش نشدنی است. این سلطنت در لباس مبدل، پرآشوب بوده و جای تعجب ندارد که این همه از شهروندان سرخورده شده اند.

این کارگردان تاکید نمود که بیشتر مردم آمریکا درگیر زندگی هستند و سعی دارند این چیزها به سرانجام برسد و به شدت از روندی که در واشنگتن دنبال می گردد ناامید هستند. وی گفت: اما حالا زمانش است. تنها 11 ماه به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده. 11 ماه تا این که ما شانس واقعی مان را برای این که این کشتی را به جهت درست برانیم و چرخه مصیبت را تغییر دهیم، باقی مانده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 625

به "رابرت ردفورد دوباره یقه ترامپ را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابرت ردفورد دوباره یقه ترامپ را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید