زمان برگزاری رقابت های تکواندو انتخابی المپیک تعیین شد

به گزارش مجله سامی، در جلسه آنلاین رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با اتحادیه های قاره ای تاکید شد مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک قاره های آسیا و اروپا قبل از ماه می 2021 برگزار شود.

زمان برگزاری رقابت های تکواندو انتخابی المپیک تعیین شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه دکتر چو رئیس فدراسیون دنیای تکواندو با اتحادیه های قاره ای دوشنبه - 19 آبان ماه به صورت مجازی برگزار گردید و بعضی به روزرسانی های این فدراسیون ارائه و در خصوص موضوعاتی همچون رقابت های کسب سهمیه المپیک توکیو به بحث و گفتگو پرداختند.

رئیس فدراسیون دنیای تکواندو گفت: بسیار مهم است که فدراسیون دنیای در تماس منظم با اتحادیه های تکواندو قاره ای باشد و این جلسات می تواند به پیشرفت ورزش تکواندو کند. این نشست در بحث آخرین به روزرسانی ها و اجرای برنامه های آینده مهم است. ما همواره از همکاری اتحادیه های قاره ای استقبال می کنیم تا بتوانیم بیشترین حمایت از خانواده دنیای تکواندو را داشته باشیم.

وی اضافه نمود: قاره های آفریقا، آمریکا و اقیانوسیه مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو را برگزار کردند، اما قاره های آسیا و اروپا هنوز نتوانستند رقابت های انتخابی قاره خود را برگزار نمایند؛ هدف ما این است تا این دو رویداد نیز پیش از ماه می 2021 انجام شود که زمان آن ها نیز با کمیته بین المللی المپیک هماهنگ می شود.

دکتر چو همکاری هرچه نزدیک تر اتحادیه های قاره ای را عامل مؤثر در موفقیت ها دانست؛ وی همچنین بر اهمیت نظارت و حسابرسی به منظور توزیع یاری های اقتصادی برای اجرای طرح های توسعه تأکید کرد و به سخنرانی در خصوص چگونگی بهبود این امر پرداخت.

رئیس فدراسیون دنیای تکواندو در خصوص فعالیت های صورت گرفته از جمله آخرین جلسه مجمع عمومی فدراسیون دنیای، انتقال مرکز دنیای تکواندو به شهر گویانگ و آمادگی برای برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی دنیا پومسه به صورت آنلاین، توضیحاتی را ارائه کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1335

به "زمان برگزاری رقابت های تکواندو انتخابی المپیک تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان برگزاری رقابت های تکواندو انتخابی المپیک تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید