تور ایتالیا ارزان: لیورپول 3 ، 2 میلان؛ بازگشت عظیم تیم کلوپ

به گزارش مجله سامی، لیورپول در دیداری مجذوب کننده و در خانه خود با نتیجه 2-3 میلان را مغلوب کرد.

تور ایتالیا ارزان: لیورپول 3 ، 2 میلان؛ بازگشت عظیم تیم کلوپ

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، لیورپول در شبی که یک پنالتی از دست داد و در سرانجام نیمه اول بازنده به رختکن رفت، در نیمه دوم دو بار به گل رسید و روسونری را در آنفیلد شکست داد.

لیورپول بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقیقه چهارم و روی ارسال اندرو رابرتسون فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما دیوک اوریگی در دهانه دروازه نتوانست از موقعیت خود استفاده کند.

اما در دقیقه 9 لیورپول به گل اول رسید. روی یک و دوی ترنت الکساندر آرنولد و محمد صلاح، مدافع انگلیسی در سمت راست محوطه صاحب فرصت شده، ارسال او بعد از برخورد به فیدو توموری تغییر جهت داده و به صورت اتفاقی وارد دروازه میلان شد.

در دقیقه 14 و روی هند اسماعیل بن ناصر، لیورپول صاحب یک ضربه پنالتی شد و می توانست به گل دوم دست یاید. اما ضربه محکم محمد صلاح را مایگنان به خوبی مهار نموده و در ریباند هم روی ضربه دیگو ژوتا عکس العمل زیبایی از خود نشان داد.

در اواسط نیمه اول این بار محمد صلاح در گوشه محوطه صاحب فرصت شده و می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه محکم او را باز هم دروازه بان میلان به خوبی دفع کرد.

اما در اواخر نیمه اول به یکباره جریان بازی تغییر کرد و میلان دو بار به گل رسید. ابتدا ارسال زمینی رافائل لئائو در گوشه سمت چپ محوطه به آنته ربیچ رسید و او با ضربه ای زمینی دروازه آلیسون بکر را باز کرد.

روی پاس عرضی آنته ربیچ در محوطه، ضربه تئو هرناندز در آستانه ورود به دروازه به ترنت آرنولد برخورد کرد و در ریباند براهیم دیاز به راحتی دروازه خالی را باز کرد تا میلان با فزونی 1-2 راهی رختکن گردد.

اما لیورپول نیمه دوم را هجومی شروع نموده و خیلی زود هم به گل تساوی دست یافت. محمد صلاح روی پاس اوریگی در نزدیکی دروازه تک به تک شدده و با یک ضربه فنی پیروز شد گل دوم را به ثمر برساند.

دقایقی بعد و روی حرکت فابینیو بود که مرسی سایدی ها فرصت خوبی برای زدن گل فزونی داشتند، اما ضربه دیوک اوریگی از گوشه محوطه با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 70 لیورپول به گل سوم هم دست یافت. روی دفع توپ بن ناصر، جوردن هندرسون در مقابل دروازه صاحب فرصت شده و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه، مایگنان را مغلوب کرد و گل سوم لیورپول را به ثمر رساند.

در دقیقه 80 و روی ارسال تئو هرناندز بود که میلان می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه سر اولیویه ژیرو دقیق نبود و راهی به دروازه لیورپول پیدا نکرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و لیورپول 2-3 میلان را مغلوب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1828

به "تور ایتالیا ارزان: لیورپول 3 ، 2 میلان؛ بازگشت عظیم تیم کلوپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: لیورپول 3 ، 2 میلان؛ بازگشت عظیم تیم کلوپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید