محرومیت تراکتور قطعی نیست، استوکس در تبریز مشکل اخلاقی داشت!

به گزارش مجله سامی، مصطفی کاراندیش در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره شرایط باشگاه تراکتور بعد از جریمه 800 هزار یورویی و محرومیت از دو پنجره جابجایی با رأی فیفا به دلیل عدم پرداخت مطالبات کوین کنستانت گفت: باید درباره این موضوع شفاف سازی گردد که محرومیتی شامل حال تراکتور نیست بلکه تنها در کمیته بدوی فیفا چنین موضوعی مطرح شده است. اگر دفاعیه ای انجام نمی دادیم حکم قطعی صادر می شد و باید به جریمه و محرومیت تن می دادیم.

محرومیت تراکتور قطعی نیست، استوکس در تبریز مشکل اخلاقی داشت!

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه طراحی تراکت تبلیغاتی از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور اضافه کرد: رأی اعلام شده قطعی نیست. اعتراض خودمان را به فیفا ارسال می کنیم. هنوز گردش کار مربوط به این رأی در اختیارمان قرار نگرفته است تا بتوانیم درباره بند به بند آن، دفاعیات دقیق خود را ارسال کنیم.

وی درباره غیبت کوین فورچونه در تمرینات تیم و درخواست این بازیکن برای دریافت رضایتنامه اش تاکید نمود: این بازیکن غیبت دارد. احساس کردیم فورچونه دنبال سو استفاده از بندهای اقتصادی قراردادش است. به همین خاطر به موقع تمام حقوقش را به حسابی که اعلام نموده بود، واریز می کردیم. او سه روز زودتر از زمان تعطیلات زمستانی تیم از ایران خارج شد.

کاراندیش توضیح داد: فورچونه بیان کرد مصدوم هستم و بیماری دارم. از وی خواستیم پفراینده پزشکی اش را برایمان ارسال کند اما تنها یک برگه معمولی فرستاد که هیچ سندیتی نداشت. نمی دانیم آن برگه که به امضای پزشک عمومی رسیده بود را واقعاً از کجا و به چه علتی دریافت نموده بود. هرگونه بیماری و آسیب دیدگی باید مورد تأیید کادر پزشکی تیم قرار بگیرد که درباره این بازیکن چنین اتفاقی رخ نداد.

وی درباره پفراینده های حقوقی باشگاه تراکتور در فیفا تاکید نمود: در پفراینده فورچونه، آنتونی استوکس و لی اروین، طرح دعوی کردیم و می خواهیم از حق و حقوق خودمان دفاع کنیم.

کاراندیش درباره پفراینده استوکس اضافه کرد: درباره استوکس خیلی صحبت شده است. او و اروین بدون رضایت باشگاه تصمیم به جدایی گرفتند. استوکس بارها رفتارهای غیر حرفه ای کرد. او در شهر تبریز مسائل اخلاقی و حاشیه های فراوانی ایجاد نموده بود و با توجه به غیبت هایش نیز تصمیم گرفتیم که از او شکایت کنیم.

وی یادآور شد: استوکس به یک تیم ترکیه ای رفت و ITC موقت گرفت. ما مجبور شدیم هم از استوکس و هم از باشگاه ترکیه ای که او را به خدمت گرفته است شکایت کنیم چون این پفراینده شامل سه ضلع است کمی طول می کشد تا پاسخ ما را بدهند.

معاون حقوقی تراکتور درباره اینکه آیا قراردادهای مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی به دلار بسته شده است؟ تاکید نمود: قرارداد این سه نفر را ندیدم. ما هیچ مسئله ای با این بازیکنان نداشتیم و طبیعی است که فرایند خوب فعلی را ادامه دهیم. اهل این موضوع هم نیستم که داخل پفراینده ها سَرک بکشم. اگر موردی پیش بیاید به جزئیات قرارداد ورود می کنم اما فکر نمی کنم رقم قراردادهای آنها دلاری و ارزی باشد!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 785

به "محرومیت تراکتور قطعی نیست، استوکس در تبریز مشکل اخلاقی داشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت تراکتور قطعی نیست، استوکس در تبریز مشکل اخلاقی داشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید