مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد

به گزارش مجله سامی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جشنواره ملی فیلم و عکس باید ایران عزیزمان را به دنیا معرفی کند.

مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد

علی اصغر مونسان با حضور در سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از غرفه کانون دنیاگردی و اتومبیلرانی بازدید و از پوستر و سایت جشنواره به نشانی VisitIranFestival.irرونمایی کرد.

در این مراسم رامین افشاری، مدیر عامل کانون دنیاگردی و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه جشنواره برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران به جامعه دنیای در حال برگزاری است، اضافه نمود: به همین دلیل در مکاتبه ای با فدراسیون دنیای هنر عکاسی (فیاپ) تمام گام های لازم برای فراهم کردن شرایط جهت برگزاری جشنواره ای فاخر برداشته شده است.

پس از افتتاح سایت جشنواره و رونمایی پوستر، سید امین صانعی مهری، دبیر جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با ارائه توضیحاتی روند ترسیم طرح نهایی پوستر را با استفاده از المان های ایران اسلامی تشریح کرد.

مونسان در ادامه با تقدیر از برگزاری این جشنواره ابراز امیدواری کرد که گام های عملیاتی اجرای جشنواره ملی فیلم و عکس هر چه سریع تر برداشته گردد.

او در انتها تاکید نمود: جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار گردد و این جشنواره باید جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی کشورمان را به دنیا نشان دهد.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از 23 تا 26 بهمن 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد که غرفه کانون دنیاگردی و اتومبیلرانی در سالن 35- پاویون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری واقع شده است و به معرفی خدمات و دستاوردهای خود می پردازد.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 141

به "مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید