گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد روی صحنه می رود

به گزارش مجله سامی، کارگردان گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد در این باره به خبرنگاران گفت: این تئاتر با حضور پردیس شیروانی، جواد بهادری و ابوالفضل فرهادی از 10 شهریور ماه جاری ساعت 20 در مجموعه فرهنگی سینمایی هنرشهر آفتاب به روی صحنه رفته و روایت گر زندگی زوج جوان تحصیل نموده ایست که در شروع دومین دهه از از زندگی مشترکشان، در جدال شاید نابرابر با شرایط و وضعیتی هستند که زمانه معاصر بر آنها تحمیل نموده است.

گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد روی صحنه می رود

درامی که به باور فرهادی، کارگردان آن، برگرفته از واقعیت زندگی خیلی از نزدیکان و خویشان ما می باشد؛ نمایشی که فراوری آن همچون داستان زندگی شخصیت هایش - با توچه به بی ثباتی های اقتصادی، اجتماعی اخیر- در شرایطی سخت و با تلاشی همدلانه از جانب تمامی اعضای گروه به خاتمه رسیده و بر صحنه حاضر خواهد شد.

در یادداشتی کوتاه، کارگردان تئاتر گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد نوشته است: گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد... که شاید داستان زندگی بسیاری از ما انسان های معاصر باشد!

ابوالفضل فرهادی که خود نویسندگی این اثر نمایشی را بر عهده دارد، از دانش آموختگان هنرهای نمایشی است که چندی پیش با همراهی اعضای دیگر تئاتر سعدی نمایش راز کلبه شکلاتی را در تالار حافظ به روی صحنه بردند.

از دیگر کارهایی که این کارگردان جوان در سال های اخیر فراوری و به صحنه برده می توان به نمایش های کسوف، درس و کله پوک ها اشاره نمود.

از دیگر عوامل این تئاتر می توان محمد حسن محمودی به عنوان مشاور کارگردان، محسن استواری، فاطمه غیثی، احمدرضا بحری و محمدعلی امیری در گروه کارگردانی، آهنگساز میلاد دزفولیان محسن گل آرایش؛ طراح پوستر، نرگس شیرازی نژاد؛ طراح لباس، فائزه غیثی؛ عکاس، صیاد مرئی و میثم نظری؛ ساخت دکور و.... اشاره نمود که در این نمایش حضور دارند.

به گزارش مجله سامی، علاقه مندان می توانند نسبت به خرید بلیت این نمایش که برای 3 روز نخست نیز با تخفیف 40 درصد شروع گردیده، اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آبان 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 13

به "گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد روی صحنه می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گذشتن از گذشته ای که نمی گذرد روی صحنه می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید