گل محمدی: سازمان لیگ در نیم فصل همه کار برای استقلال کرد، شاید از قهرمانی پنجم پرسپولیس می ترسند!

به گزارش مجله سامی، سرمربی پرسپولیس می گوید که سازمان لیگ در نیم فصل اول همه کار برای استقلال کرد.

گل محمدی: سازمان لیگ در نیم فصل همه کار برای استقلال کرد، شاید از قهرمانی پنجم پرسپولیس می ترسند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سرمربی تیم پرسپولیس در برنامه شب های فوتبالی پس از انتقاد نسبت به شرایط قرنطینه پرسپولیسی ها، در خصوص درخواست پرسپولیس برای تعویق دربی پایتخت نیز اظهار نظر کرد و گفت که سازمان لیگ برای استقلال همه کار کرد و همچنین گفت که درخواست پرسپولیس معقول است و اگر انجام نگردد، نشانه ترس مسئولان از پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس است.

یحیی گل محمدی در خصوص موضوع برابر بودن بازی های پرسپولیس مطرح نمود: این یک خواسته از طرف همه فوتبالی هاست که بازی ها منظم باشند. این اتفاق در نیم فصل اول افتاد و استقلالی ها گفتند که بازی ها باید به تعداد مساوی باشد. سازمان لیگ حرف آن ها را پذیرفت و گفتند جدول را دچار تقدم و تاخر نمی کنیم و ما مجبور شدیم در آن شرایط زمین نساجی بازی کنیم. زمین مثل باتلاق بود و با این ماشین های کمپرسور آمدند آب را کشیدند. ما رفتیم امتیاز از دست دادیم و مقابل سپاهان هم همینطور. ما تمکین کردیم و دوباره استقلالی ها گفتند باید برای ما بازی باشد تا از شرایط دور نشویم و دوباره سازمان لیگ قبول کرد و همه خواسته استقلالی ها انجام شد.

وی اضافه کرد: همه کار برایشان کردنداما الان که ما یک شرایطی داریم که باید با سپاهان و استقلال بازی کنیم و سرنوشت قهرمانی لیگ چه بسا معین گردد، این یک خواسته ماست. برای چه نباید ما با ذوب آهن بازی نکنیم و بعد با سپاهان و استقلال؟ آن ها هم با شهرخودرو و صنعت نفت و بعد هم ما. این وسط حق ما را می خورند و خیلی راحت و در روز روشن. نمی دانم دلیلش چیست. شاید از قهرمانی پنجم ما می ترسند و در رفتار مسئولان ما این را می بینیم. از این بابت ناراحتیم و باید یک برنامه ریزی باشد که همه تیم ها در شرایط برابر بیایند و در موقعیتی منطقی باشند؛ بدون این که تبعیضی قائل شوند. این یک خواسته معقول است که همه تیم ها دارند و ما هم داریم.

یحیی در سرانجام صحبت هایش گفت: از باشگاه می خواهم روی این مسئله پافشاری نمایند و نگذارند حق 40-50 میلیون هواداری که عاشق این تیم هستند از بین برود.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسی نمی خواهد پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: وقتی در لیگ برابری و مساوات نباشد، شائبه ایجاد می گردد. در طول فصل، وقتی رفتیم فینال آسیا، یک برنامه فشرده برای ما گذاشتند. ما نترسیدیم و رفتیم بازی کردیم. ما در رتبه نهم جدول بودیم اما این تیم چهار فصل است که قهرمان شده بود. من وقتی جایگاهمان را می دیدم برایم سنگین بود اما جنگیدیم و مبارزه کردیم و با انرژی طرفداران، به صدر جدول و جایگاهش رساندیم.

گل محمدی همچنین با کنایه شرح داد: ما واقعا سختی های زیادی تجربه کردیم و بازی های حساسی را در پیش داریم و فکر کنم قهرمان لیگ در این چند هفته معین گردد. ما درخواست داریم که مسابقات برگزار شوند و برابری حکم فرما گردد. هیچ تیمی نباید از برنامه ریزی سازمان لیگ ضرر کند. قبل از بازی الوحده به ما گفتند باید بروید قرنطینه. حداقل می گذاشتند بیاییم اینجا و بعد اعلام نمایند. گفتند یک هفته باید در قرنطینه باشید و بعد بروید اصفهان. فقط مانده بود که ارنج را هم معین نمایند. یعنی چی؟ سازمان لیگ نباید این پیشنهاد را بدهد که شما اینجا یک هفته در قرنطینه تمرین کنید. بازیکنان ما خسته هستند و باید بروند خانواده هایشان را ببیند. این روال طبیعی نیست و باید نسبت به مسابقات، نظم را حفظ نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1649

به "گل محمدی: سازمان لیگ در نیم فصل همه کار برای استقلال کرد، شاید از قهرمانی پنجم پرسپولیس می ترسند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: سازمان لیگ در نیم فصل همه کار برای استقلال کرد، شاید از قهرمانی پنجم پرسپولیس می ترسند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید