آخرین جزئیات ویژه برنامه جام جهانی قطر، ارتباط مستقیم با استودیوی قطر (تور دوحه)

به گزارش مجله سامی، تهیه کننده ویژه برنامه جام جهانی قطر 2022 که از شبکه ورزش پخش می گردد جزئیات بیشتری از این برنامه را تشریح کرد.

آخرین جزئیات ویژه برنامه جام جهانی قطر، ارتباط مستقیم با استودیوی قطر (تور دوحه)

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، پوریا ملک آبادی تهیه کننده ویژه برنامه جام جهانی فوتبال قطر 2022 که این شب ها از شبکه ورزش روی آنتن می رود بیان نمود: این ویژه برنامه که استودیوی اصلی آن در تهران است و مدتی است که روی آنتن رفته، با چند استودیو ارتباط دارد که شامل استودیو خبر، استودیو قشم و استودیو قطر می گردد.

او اضافه نمود: برنامه در حال حاضر دوشنبه ها و آدینه ها پخش می گردد اما پخش آن از 27 آبان به صورت هر شبی خواهد بود. اجرای استودیوی جزیره قشم با جواد خیابانی است و در عین حال گپ و گفتی با کل استان های کشور دارد. استودیوی قشم دو بخش از برنامه را با عنوان آیتم جام و جزیره تشکیل می دهد و خیابانی در این استودیو گزارش می نماید، به خانه بازیکنان می رود و با آنها و خانواده هایشان مصاحبه دارد که آیتم ها به ضبطی پخش می گردد.

پخش آیتم جام و جزیره مستقل

او گفت: این برنامه به صورت مستقل هم پخش می گردد و روزانه ساعت 13 تا 15 عصر روی آنتن است. ضمن اینکه، غیر از این برنامه مستقل، آیتمی هم در ویژه برنامه جام جهانی قطر دارد.

ملک آبادی توضیح داد: استودیوی تهران در این ویژه برنامه که محور اصلی همه اتفاقات است با اجرای رسول مجیدی پیش می رود که فرد مطلعی است و تمام کوشش ما این است که مخاطب حرفه ای از برنامه لذت ببرد. در قسمت دوم این ویژه برنامه مهدی تاج به تلویزیون آمد و بعد از مدت ها با تلویزیون آشتی کرد که خیلی هم اتفاق سختی بود. صداوسیما و فدراسیون فوتبال با هم دست دادند به این امید که حال مردم خوب گردد.

آشتی تاج با صداوسیما

او اضافه نمود: امتیاز خاصی هم ندادیم ولی هدف این بود که صداوسیما و فدراسیون برای امید و حال خوب مردم کنار تیم ملی باشند و با همین پیش فرض آقای تاج به برنامه آمد و بازخوردهای خوبی هم در فضای مجازی داشت. این اتفاق نمونه ای است تا نشان دهیم قرار است برنامه، اتفاقات بزرگی را رقم بزند.

این تهیه کننده درباره دکور برنامه نیز شرح داد: برای دکور هم زحمت زیادی کشیده شد و شاید این دکور برای یک برنامه ورزشی کم نظیر باشد. در سازمان صداوسیما فقط چند برنامه مثل عصر تازه هستند که دکورشان با ابعاد بزرگی ساخته شده اند. از طرفی دکور برنامه ما یک دکور 360 درجه است که طراحی آن را امیرحسین میرطالب بر عهده دارد که پیش از این طراح بسیاری از دکورهای ویژه سازمان بوده است.

ارتباط مستقیم با استودیوی قطر

ملک آبادی درباره استودیوی قطر هم که پیش از این گفته شد عبدالله روا و محمد میر مجریان آن هستند، مطرح کرد: برای این استودیو هم طراحی های ویژه ای داریم که فعلاً جزئیات آن را نمی توان بیان نمود. همه اینها ذیل ویژه برنامه جام جهانی شبکه ورزش است و ارتباط مستقیم و ضبطی و تصویری با قطر خواهیم داشت که دائم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

او با اشاره به یک بخش دیگر گفت: یک باکس خبر هم داریم که فعلاً دوشنبه ها و آدینه ها پخش می گردد باکسی که مستقل است و سعید زلفی آن را اجرا می نماید و در آن خبرهای دسته اول جام جهانی را اعلام می کنیم.

قطعات موسیقایی و تیزرهای مجذوب کننده

ملک آبادی درباره عوامل دست اندر کار در ساخت این ویژه برنامه یادآور شد: حدود 100 نفر تعداد عوامل برنامه استودیو تهران هستند و با دیگر عوامل در استودیوهای مختلف به 200 نفر می رسند در میان عوامل فنی و صحنه هم سراغ حرفه ای ها رفته ایم مثلاً کارگردانی برنامه را محمدرضا درخشان کارگردان خندوانه انجام می دهد. نورپردازی برنامه را حسین حاتمی بر عهده دارد و کوشش داریم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

او اضافه نمود: یک شگفتانه ویژه هم داریم که اعلام نمی کنیم اما گپ و گفتی با بزرگان فوتبال کشور داریم که از طرف یکی از هنرمندان مطرح این مصاحبهها برگزار می گردد. امید روشن بین قرار است قطعاتی موسیقایی بسازد و درباره ایران پنج تیزر مجذوب کننده خواهیم داشت که فضایی ملی و هویتی دارند. بعلاوه مصاحبه با بازیکنان تیم ملی هم در حال اجرا است که در کمپ تیم سراغشان رفته ایم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2195

به "آخرین جزئیات ویژه برنامه جام جهانی قطر، ارتباط مستقیم با استودیوی قطر (تور دوحه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات ویژه برنامه جام جهانی قطر، ارتباط مستقیم با استودیوی قطر (تور دوحه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید