آخرین شرایط فعالیت آموزشگاه&zwnjهای رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی

به گزارش مجله سامی، سرهنگ کرمی درباره چگونگی فعالیت آموزشگاه های رانندگی در شهرها و استان های در شرایط قرمز و نارنجی توضیحاتی داد.

آخرین شرایط فعالیت آموزشگاه&zwnjهای رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، سرهنگ احمد کرمی اسد رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس مصوبه و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزشگاه های تعلیم رانندگی در گروه 3 مشاغل واقع شده است و تمامی محدودیت هایی که مشمول گروه 3 مشاغل باشد، در حوزه آموزشگاه های رانندگی هم اعمال خواهد شد.

سرهنگ کرمی اسد بیان داشت: بر همین اساس در شهر ها و استان هایی که در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند، فعالیت های آموزشگاه های رانندگی شامل برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد است ممنوع بوده و این موضوع از طریق پلیس راهور استان های سراسر کشور و اداره آموزشگاه های مرکز صدور گواهینامه به صورت محسوس و نامحسوس مورد نظارت و بازدید قرار می گیرد.

رئیس مرکز صدور گواهینامه گفت: در بحث آموزش و آزمون های عملی به دلیل حضور یک نفر آزمون گیرنده و یک نفر آزمون دهنده داخل خودرو، با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی شامل استفاده از ماسک، دستکش و شیلد جداکننده بلامانع است.

وی در خاتمه اضافه نمود: تاکید بر این است در محل آموزشگاه های رانندگی و یا محل برگزاری آزمون های عملی، از تجمع افراد و هنرجویان جلوگیری شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1392

به "آخرین شرایط فعالیت آموزشگاه&zwnjهای رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط فعالیت آموزشگاه&zwnjهای رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید