اوباما درباره دونالد ترامپ فیلم تهیه می نماید

به گزارش مجله سامی، باراک اوباما و همسرش میشل اوباما در تهیه سریالی برای نت فلیکس شرکت می نمایند. شخصیت محوری این سریال جانشین اوباما در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده است: دونالد ترامپ.

اوباما درباره دونالد ترامپ فیلم تهیه می نماید

به گزارش مجله سامی، به نقل از شبکه خبری دویچه وله، کمپانی نت فلیکس Netflix بیان کرد که باراک اوباما به همراه همسرش میشل اوباما در تهیه سریالی تازه بر پایه زندگی و کار دونالد ترامپ مشارکت می نمایند.

این سریال ویدیویی قرار است بر پایه کتاب معروف ریسک پنجم نوشته مایکل لوئیس ساخته گردد. کتاب تحقیقی و انتقادی نویسنده پرطرفدار آمریکایی درباره خطاها و خرابکاری های آشکار و پنهان در سه وزارتخانه انرژی، کشاورزی و تجارت پس از به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در کاخ سفید است.

کتاب سعی نموده ترامپ را شخصیتی ناآگاه، غیرمسئول و بی ثبات ترسیم کند. بنا به مستندات کتاب، ترامپ که خود را عقل کل می داند، در واقع نه خودش اهل تحقیق و مطالعه است و نه به نظر کارشناسان و مشاوران خود اهمیتی می دهد.

باراک اوباما و همسرش در مه 2018 حق تهیه فیلم از روی کتاب افشاگرانه مایکل لوئیس را خریداری نموده و برای این کار شرکتی هم تأسیس نموده اند.

به گفته نت فلیکس رئیس جمهور پیشین ایالات متحده و همسرش مایل هستند به تهیه مجموعه ای از فیلم های افشاگرانه با مضامین تاریخ معاصر آمریکا دست بزنند.

یکی از این پروژه ها تهیه فیلمی درباره فردریک داگلاس است؛ یک برده پیشین که در برانداختن برده داری در آمریکا به مبارزه ای گسترده دست زد.

باراک اوباما و همسرش میشل اوباما در تهیه سریالی برای نت فلیکس شرکت می نمایند. شخصیت محوری این سریال جانشین اوباما در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده است: دونالد ترامپ.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 184

به "اوباما درباره دونالد ترامپ فیلم تهیه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوباما درباره دونالد ترامپ فیلم تهیه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید