باجه عوارض آزادراه تهران - شمال بازگشت

به گزارش مجله سامی، در حالی که منطقه یک آزادراه تهران-شمال اسفندماه سال گذشته افتتاح شده و از همان آغاز عوارضی در این جهت به صورت الکترونیکی محاسبه و دریافت می شد، به تازگی باجه عوارض آزادراه تهران - شمال فعال شدند و عوارض را به صورت دستی از مردم می گیرند.

باجه عوارض آزادراه تهران - شمال بازگشت

خبرنگاران - اسفندماه سال گذشته منطقه یک آزادراه تهران-شمال با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان افتتاح شد تا یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی و راهسازی کشور که به گفته مسئولان جزو پیشرفته ترین پروژه های چهل ساله اخیر بود، رونمایی شود.

یکی از ویژگی های این آزادراه، الکترونیکی بودن پرداخت عوارض در این جهت است و مردم دیگر نیازی نبود برای پرداخت عوارض این آزادراه در صف های طولانی باجه های آن منتظر بمانند.

اما بر اساس اطلاعات و اخبار به دست آمده به تازگی باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال بازگشتند و مردم مانند گذشته باید در صف های طولانی منتظر پرداخت کردن عوارض آزادراهی شان باشند.

البته باجه های عوارضی در جهت برگشت فعال نیستند و مردم به صورت الکترونیکی آن را پرداخت می کنند اما در جهت برگشت از جاده چالوس به سمت تهران باید در انتهای جهت در صفوف ماشین ها منتظر بمانند تا عوارضشان را که نداده اند پرداخت کنند.

به گزارش ایسنا، با توجه به اظهارات گذشته مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و سرمایه گذاران آزاد راه های مختلف به نظر می رسد، دلیل بازگشتن باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال این مسئله است که مردم عوارض الکترونیکی شان را پرداخت نمی کنند و سرمایه گذاران نمی توانند بیش از این منتظر بازگشت سرمایه شان از طریق عوارضی هایی که مردم نمی دهند، باشند.

منبع: بیت ران
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1446

به "باجه عوارض آزادراه تهران - شمال بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باجه عوارض آزادراه تهران - شمال بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید