برگزاری نمایشگاه زنان و فراوری ملی از 15 شهریور ، ارائه کالاها با تخفیف 35 درصدی

به گزارش مجله سامی، مشاور امور زنان شهرداری تهران از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه زنان و فراوری ملی اطلاع داد.

برگزاری نمایشگاه زنان و فراوری ملی از 15 شهریور ، ارائه کالاها با تخفیف 35 درصدی

فاطمه راکعی، صبح امروز در نشست خبری که به منظور تشریح سیزدهمین نمایشگاه زنان و فراوری ملی برگزار گردید با بیان اینکه در سیزدهمین نمایشگاه که از 15 تا 22 شهریورماه از ساعت 10 تا 21 برگزار می گردد، کوشش خواهیم کرد که فراوریات متنوع تری را در حوزه پوشاک و ... عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه کلا نگاهمان به توانمندسازی بانوان و ارائه دستاوردهای آنان است گفت: با این حال از سایر برندهای معروف نیز دعوت گردیده است که در این نمایشگاه شرکت نمایند.

وی با بیان اینکه در این شرایط سخت اقتصادی رایزنی کردیم که محصولات با تخفیف 30 تا 35 درصد ارائه گردد گفت: به دلیل نقدهایی که در برخی نمایشگاه ها داشته ایم که نمود برندهای ملی پررنگ تر است، سال جاری در نظر داریم که برندهای فراوری گردیده زنان سرپرست خانوار را پررنگ تر کنیم.

وی با اعلام خبر بازگشت ستاد توان افزایی بانوان به حوزه امور زنان گفت: در جلسه شورای اداری به صورت شتاب زده و بدون حضور بنده تصمیم گرفتند که در راستای چابک سازی، ستاد توان افزایی بانوان را از امور زنان جدا نمایند که این مساله جای نقد داشت و انتها توانستیم این مشکل را مرتفع سازیم و این ستاد را به حوزه امور زنان برگردانیم.

وی با بیان اینکه هدف من تجمیع حوزه زنان در شهرداری بود، گفت: من وارد بحث دلخوری ها و گلایه ها نمی شوم اما امیدواریم این حوزه پرتلاطم را با خوبی پشت سربگذاریم.

راکعی درمورد درآمد نمایشگاه نیز گفت: اجرای مناسب و شکیل نمایشگاه و غرفه سازی هزینه هایی در بردارد و از آنجایی که این نمایشگاه با بودجه شهرداری تهران برگزار نمی گردد مبالغی را در حد غرفه سازی و ارائه خدمات از غرفه داران اخذ کردیم.

وی با بیان اینکه سال جاری به دلیل همزمانی نمایشگاه با یک نمایشگاه دیگر، نمایشگاه زنان و فراوری ملی تنها در دو سالن بوستان گفت وگو برگزار می گردد، در پاسخ به سوالی درخصوص حواشی برج میلاد و رفتن نجفی گفت: من صحبت هایی در مورد آنچه که گذشت دارم و به نظرم باید درمورد برخی موارد کتاب نوشت اما در این نشست به آن اشاره نمی کنم.

وی با بیان اینکه بعد از تغییر شگفت ناک و عجولانه ای که در پی تلاطم برج میلاد ایجاد شد اولین تغییرات تحت عنوان چابک سازی و بدون حضور و اطلاع من در حوزه زنان رخ داد گفت: با وجود همه مسائل توانستیم نمود بیشتری در سطح شهر داشته باشیم و تمام کوشش خود را به کار بستم که در برنامه سوم توسعه شهرداری نگاه به زنان ویژه تر گردد.

وی با بیان اینکه مسائل زیادی را در حوزه زنان شاهد هستیم و برخی دانسته یا نادانسته به حوزه زنان لطمه زدند گفت: چرا بنرهای روز دختر نصب نشد و یا اگر نصب شد وارانه بود و برخی ها کوشش کردند زنان را تحت عنوان چابک سازی حذف نمایند.

وی اضافه نمود: متاسفانه با اینکه زنان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند اما نگاه اقلیتی به آنها می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1397 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 16

به "برگزاری نمایشگاه زنان و فراوری ملی از 15 شهریور ، ارائه کالاها با تخفیف 35 درصدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نمایشگاه زنان و فراوری ملی از 15 شهریور ، ارائه کالاها با تخفیف 35 درصدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید