ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی آغاز شد

به گزارش مجله سامی، ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان سی و پنجمین آزمون پذیرش دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی از امروز 26 دی آغاز می شود.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی آغاز شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، نتایج نهایی سی و پنجمین آزمون پذیرش دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی روز سه شنبه 21 دی ماه جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت.

بر این اساس پذیرفته شدگان سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال تحصیلی 1401-1400 لازم است جهت ثبت نام، بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولی، اصل، کپی و اسکن مدارک مورد نیاز را آماده و طبق روش و زمانبندی که در سامانه اینترنتی دانشگاه محل پذیرش اعلام می شود، عمل کنند.

با توجه به این که زمان و نحوه ثبت نام در سامانه اینترنتی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد، پذیرفته شدگان پیش از مراجعه حضوری به دانشگاه های محل قبولی، باید از امروز یکشنبه 26 دی ماه 1400 به سامانه های دانشگاه ها مراجعه کنند.

همچنین طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، مدارک مورد نیاز سی و پنجمین آزمون پذیرش دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی باید به دانشگاه محل پذیرش ارائه شود تا از طریق دانشگاه مورد بررسی قرار گیرد.

سی و پنجمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی روز پنجشنبه 29 مهر ماه 1400 برگزار شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2002

به "ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید