جزئیات تازه از مرگ عجیب آزاده نامداری ، آیا نامداری خودکشی کرد؟

به گزارش مجله سامی، به گزارش خبرنگاران، یکی از مهم ترین ادعاهایی که درباره آزاده نامداری عنوان شد، احتمال خودکشی این مجری سابق تلویزیون بود. ادعایی که خبرگزاری مهر مطرح کرد. رکنا نیز در خبری گفت که آزاده نامداری باردار بوده و همین مساله، احتمال خودکشی او را کمرنگ کرد. برخی دیگر از گمانه ها هم این مرگ را مشکوک گفتند.

جزئیات تازه از مرگ عجیب آزاده نامداری ، آیا نامداری خودکشی کرد؟

اما همشهری در گزارشی هر سه گمانه را رد کرد. بر اساس گزارش همشهری ادعای باردار بودن متوفی صحت ندارد. همچنین گفته شده که جسد آزاده نامداری در حالی پیدا شده که لباس خانه به تن داشته و اطراف جسد هیچ نشانه ای از بقایای قرص یا اثری از خودکشی دیده نشده است. همچنین احتمال قتل نامداری هم تا کنون رد شده است.

قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران اعلام کرده که هیچ یافته ای مبنی بر خودکشی یا قتل آزاده نامداری وجود ندارد. هیچگونه آثار ضرب و جرحی روی پیکر خانم نامداری یافت نشده و علت فوت وی، منوط به آزمایش های سم شناسی و آسیب شناسی است که توسط پزشکی قانونی صورت می گیرد.

بر اساس آخرین اخبار قرار است روز یکشنبه جسد آزاده نامداری کالبدشکافی شود تا جزئیات بیشتری از مرگ او مشخص شود. بر اساس آخرین اخباری که تا به امروز منتشر شده 48 ساعت از زمان مرگ آزاده نامداری گذشته است.

همسر آزاده نامداری کیست؟

با اعلام خبر فوت آزاده نامداری، یکی از مهم ترین سوالاتی که مطرح شد این است که همسر و فرزند او کجا بوده اند؟ به گزارش ایسنا و بنابر اظهارات والدین آزاده نامداری همسر و فرزند وی در شمال به سر می برند و نامبرده تنها در آپارتمانش حضور داشته که به دلیل عدم تماس با والدینش آنها نگران شده و با مراجعه به محل زندگی او متوجه می شوند که وی فوت کرده است.

همچنین همشهری خبر داده که همسر نامداری بعد از شنیدن خبر فوت او، از شمال به تهران برگشته و بازپرس احتمالا درباره شایعات مطرح شده پیرامون اختلافات آنها پرس و جو می کند.

اما همسر نامداری کیست؟ همسر آزاده نامداری فردی است به نام سجاد عبادی. سجاد عبادی متولد 1360 و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی است.

او فرزند رحیم عبادی و فریده ماشینی است. گفتنی است که فریده ماشینی فعال حقوق زنان و عضو دفتر سیاسی و شورای مرکزی جبهه مشارکت بود که در سال 91 به علت ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

همچنین رحیم عبادی در دولت هشتم ریاست سازمان ملی جوانان را برعهده داشت و مشاور رئیس جمهور بود و در دولت هفتم معاونت وزیر آموزش و پرورش را بر عهده داشت.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1608

به "جزئیات تازه از مرگ عجیب آزاده نامداری ، آیا نامداری خودکشی کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از مرگ عجیب آزاده نامداری ، آیا نامداری خودکشی کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید