خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید

به گزارش مجله سامی، بلوک یک خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان با حضور معاون فناوری و نوآوری و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید.

خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، بلوک یک خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان که به همت ورثه مرحوم حاج قدرت الله اعوانی ساخته شده، با حضور معاون فناوری و نوآوری و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید.

نصیری، رئیس دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی این خوابگاه از سال 1399 در زمینی به مساحت 400 متر مربع و با زیر بنای 514 متر مربع در قالب دو بلوک شروع شده است.

نصیری با بیان اینکه هر بلوک این خوابگاه دارای دو طبقه شامل شش واحد در نظر گرفته شده است اضافه نمود: این خوابگاه ظرفیت 48 دانشجو را داراست که امروز با حضور جمعی از خیران دانشگاه بلوک 1 آن به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه سمنان اضافه نمود: برای ساخت این خوابگاه دو میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شده است.

یادآور می گردد؛ بنیاد خیرین دانشگاه سمنان از سال 1386 به همت تنی چند از دانشگاهیان، فرهنگیان، هنرمندان، صنعتگران، بازاریان و شهروندان نیکوکار به منظور برطرف بعضی احتیاج های فرهنگی و به منظور جلب مشارکت و یاری های مردمی و دولتی شروع به کرد.

بعلاوه در نشست مسئولان دانشگاه سمنان، علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری و محمد عبدالحسینی دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با خیران دانشگاه سمنان از خانواده خیر اعوانی با اهدای لوح تقدیر از سوی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نیز دکتر نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان قدر دانی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2124

به "خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید