زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار در الکامپ فراهم می گردد

به گزارش مجله سامی به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای، این سازمان برای توسعه حضور بازیگران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 26) تصمیم دارد در سال 1399 امکان حضور فریلنسرها را در این نمایشگاه فراهم آورد . در این چارچوب سازمان نصر با دعوت از تیمی اجرایی، برای نخستین بار الکام فریلنس را در نمایشگاه الکامپ 26 در بخشی مجزا برگزار می نماید.

زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار در الکامپ فراهم می گردد

در الکام فریلنس افراد تنها با ارائه مهارت خود می توانند بدون احتیاج به سرمایه کلان ، وارد کسب و کار شوند و سازمان نصر کوشش دارد با ایجاد فضای مناسب برای فریلنسینگ، زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار را برای همه فعالان این حوزه ایجاد کند .

ارائه مهارت ها و توانایی های فعالان حوزه فریلنسینگ ، ایجاد زمینه مناسب برای ارتباط سازمان ها، نهادها و شرکت های مایل به برون سپاری فعالیت خود با فریلنسرها و راهنمایی آنها به سوی کسب و کارهای مرتبط، در الکام فریلنس عملی می گردد که یکی از مهمترین بخش های الکامپ 26 خواهد بود.

این بخش به صورتی تعاملی و منطبق با احتیاجهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

بیست و ششمین دوره الکامپ از تاریخ 24 تا 27 تیرماه سال 1399 با شعار آینده بهتر در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 864

به "زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار در الکامپ فراهم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار در الکامپ فراهم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید