واکنش مشاور تاج به اظهارت نماینده مجلس درباره ویلموتس

به گزارش مجله سامی، مشاور رییس فدراسیون فوتبال گفت به جدیدترین اظهارات احسان قاضی زاده هاشمی درباره قرارداد مارک ویلموتس واکنش نشان داد.

واکنش مشاور تاج به اظهارت نماینده مجلس درباره ویلموتس

به گزارش ایسنا، سعید دقیقی، مشاور رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتقاد اخیر بعضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به قرارداد مارک ویلموتس، عنوان نمود: وظیفه اصلی نمایندگان مجلس، قانوگذاری است. همانطور که حضرت امام خمینی (ره) گفتند مجلس در راس همه امور کشور است و ما توقعمان از نمایندگان محترم مجلس این است که در راس امور و در تصمیم گیری های کلان کشور، تصمیم گیرنده و تاثیر گذار باشند نه اینکه با صندلی بزرگی که دارند در مورد مسائلی که تخصص ندارند، ورود نمایند که این امر هم به اعتبار خود عزیزان آسیب می زند و هم موجب تنش مجموعه فدراسیون فوتبال می گردد که بیشترین علاقمندی در سطح فوتبال کشور را دارد.

او در ادامه اعلام کرد: فوتبال امر تخصصی است و افراد متخصص باید در این زمینه نظر دهند. همان طور که یک فوتبالیست در مورد امور مجلس نمی تواند نظر بدهد و دخالت نمی کند، نمایندگان محترم مجلس نیز نمی توانند در بخشی که تخصصی ندارند، مطالب مختلفی را مطرح نمایند. آقای قاضی زاده هاشمی یکی از نمایندگان پرکوشش هستند اما به نظر من که یک فوتبالی هستم، با توجه به نزدیک بودن انتخابات اینگونه صحبت ها نه تنها به فوتبال کشور یاری نمی کند بلکه صندلی مجلس را هم زیر سوال می برد.

بازیکن پیشین تیم ملی ادامه داد: مسائل مهمی است که نمایندگان مجلس می توانند بیشترین تاثیرگذاری را در آن داشته باشند حق پخش تلویزیونی و کسب درآمدهای بیشتر در میان باشگاه هاست. ضمناً در سال های اخیر با توجه به مصوب نادرست عدم حضور بخش های دولتی در فوتبال، آسیب جدی به باشگاه های کشور زده و هیچ گونه راهکاری هم برای کسب درآمد باشگاه های خصوصی ارائه نکردند. ما از ایشان به عنوان یک فرد با تجربه توقع داریم اگر تخصصی در فوتبال ندارد از مشاورانش یاری بگیرد. تحریم ها و مسائل بر سر راه کشور و فوتبال ایران بوده و شامل حال همه ما شده است و قطعا ایشان و همه نمایندگان مجلس می توانند در بحث قانونگذاری در سطح کلان به فوتبال ایران یاری نمایند.

او ادمه داد: اینکه یک تریبون در اختیار نفرات باشد تا انتقاد نمایند، روش درستی نیست و معتقدم می توانند با برگزاری جلسات مختلف در جهت ارتقای ورزش و فوتبال ملی لوایحی را مصوب نمایند و خدمات شایانی به ورزش بدهند.

دقیقی در خاتمه گفت: همه ما نگران موضوعات مرتبط با کشور و ورزش هستیم. قطعا تقاضای ما از نمایندگان مجلس این است که حمایت نمایند. بدون شک فدراسیون با تمرکز و تفکر و تمام کوشش، شادی را به خانه های مردم خواهد آورد همان طور که در بدترین شرایط مالی این فوتبال بود که خانه های مردم را شاد کرد. با وحدت ملی بیشتر در این برهه از زمان که مشکل است، موانع را مرتفع خواهیم کرد و همه با هم در جهت موفقیت و به روزی فوتبال کشور گام برمی داریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 11 بهمن 1398 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 675

به "واکنش مشاور تاج به اظهارت نماینده مجلس درباره ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مشاور تاج به اظهارت نماینده مجلس درباره ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید