چمران: شایعه جدایی زاکانی از شهرداری تهران صحت ندارد

به گزارش مجله سامی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره شایعه جدایی علیرضا زاکانی از شهرداری تهران بیان نمود: چنین خبری صحت ندارد.

چمران: شایعه جدایی زاکانی از شهرداری تهران صحت ندارد

به گزارش ایرنا، مهدی چمران روز یکشنبه پیش از آغاز هفتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به شایعه جدایی علیرضا زاکانی از شهرداری تهران گفت: چنین خبری صحت ندارد، من این موضوع را نه از زاکانی و نه از همکاران او نشنیدم و وقتی این موضوع را جویا شدم گفتند که اصلا این خبر صحت ندارد.

به گفته وی، قطعا زاکانی در شهرداری تهران به کار خود ادامه خواهد داد.

هنوز سامانه های شهرداری عملیاتی نشده است

رییس شورای اسلامی شهر تهران بابیان اینکه هنوز سامانه های شهرداری پس از حمله سایبری به طور کامل عملیاتی نشده است، افزود: رمز ها در حال تغییر است و، چون از طریق سامانه تهران من نفوذ کرده، نیرو ها در تلاش هستند راه های نفوذ را در این سامانه و دیگر سامانه ها ببندند.

به گفته وی، کمی زمان نیاز است تا سامانه ها به روز شوند هرچند پرونده ها و مباحث مالی به قوت خود باقی است، اما برای موارد کوچک، ناچار هستند توصیه های امنیتی را رعایت کنند.

چمران در خصوص ارائه گزارش قرارگاه حمل و نقل در جلسه امروز (یکشنبه) شورا نیز گفت: ما هفته گذشته خواستیم شهرداری در خصوص اتوبوس و مترو گزارش ارائه دهد که در این جلسه این گزارش ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: ما هنوز اتفاق خاصی در زمینه حمل و نقل و ترافیک نمی بینیم و با کمک شهردار و دولت که باید در این زمینه فعال باشد، در پی این هستیم مسائل را در زمینه حمل و نقل برطرف کنیم.

چمران با بیان اینکه خاصیت قرارگاه عملیاتی بودن آن است، افزود: این قرارگاه ها باید نتیجه ملموس داشته باشد و اینکه درخواست کردیم معاون حمل و نقل ترافیک گزارش ارائه دهد می خواهیم بدانیم چگونه عمل کرده و چه مسائلی وجود دارد.

وی گفت: ترافیک مسائلی را ایجاد کرده و شورا موظف است در رسیدن به راه حل کمک کند و من هنوز امیدوارم بتوانیم کاری انجام دهیم.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2130

به "چمران: شایعه جدایی زاکانی از شهرداری تهران صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: شایعه جدایی زاکانی از شهرداری تهران صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید