کسی برای مافیرپلینکند، فوتبال مردانه است وگرنه منچ بازی می کردیم

به گزارش مجله سامی، به گزارش خبرنگاران، سید مهدی رحمتی پس از شکست یک بر صفر شهرخودرو مشهد مقابل پیکان تهران گفت: فکر می کنم با اتفاقی که روز گذشته در زمین شهر قدس افتاد عملاً یک زمین مناسب برای بازی کردن در لیگ برتر و لیگ یک را از دست دادیم.

کسی برای مافیرپلینکند، فوتبال مردانه است وگرنه منچ بازی می کردیم

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو اضافه نمود: معین بود بازی دیروز برگزار نمی گردد و امروز هم در این میدان بازی کردیم. فکر می کنم اگر بازی دیروز کامل کنسل می شد شرایط دیگری به وجود می آمد. حسین مهربان را در حین گرم کردن از دست دادیم. در بازی امروز در هنگام طراحی بازی گم بودیم. به هر حال بازیکنان شهرخودرو خوب عمل کردند. همانطور که می دانید بازیکنان زیادی را از دست دادیم و فوتبالیست آن چنانی نگرفتیم. به جوانان بها دادیم.

وی راجع به نبود امین قاسمی نژاد، حسین مهربان و فرشاد فرجی که برای این تیم همچون شوک محسوب می گردد توضیح داد: بازیکنانی که شما اسم بردید شکی نیست توانمند هستند و به تیم یاری خواهند کرد اما در ادامه راه مطمئنم نتایج بهتری کسب کنیم.

رحمتی درباره عملکرد داور این ملاقات اضافه نمود: نمی توانم یکسری چیزها را بگویم. خیلی چیزها می دانم اما نمی توانم بگویم. من در بازی اول همن گفتم در این باره صحبت نمی کنم مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد. یکسری چیزها را در کنار زمین باید یاد بگیرم. درست است که مدرک مربیگری ندارم اما فکر می کنم بعضی مسائل دیگر را هم به مربیگری ام اضافه کنم.

سرمربی شهرخودرو ادامه داد: شما خودتان دیدید و می توانید تحلیل کنید. می توانید ببینید. عادت دارم به عظیم تر از خودم احترام بگذارم. ما باید سعی کنیم به فردی که جوان است و تازه به یک صنف آمده است چیزهایی را یاد بدهیم.

رحمتی یادآور شد: در گذشته وقتی با مس کرمان مقابل راه آهن قرار گرفتم یک چیز جدید یاد گرفتم که ما داشتیم روبروی هم بازی می کردیم. آنجا یاد گرفتم وقتی بازیکنی خودش را زمین می اندازد حریف بازی جوانمردانه نمی کند. امروز هم ما وقتی بازیکنان حریف روی زمین افتادند فیرپلی نکردیم.

وی توضیح داد: ما هم اگر روی زمین افتادیم کسی بازی جوانمردانه انجام ندهد. فوتبال است و این بازی مردانه برخورد دارد. اگر قرار بود برخوردی نباشد بازی منچ انجام می دادیم. من کلاس مربیگری نرفتم اما در طول 20 سالی که بازیکن بودم چنین رفتارهایی نکردم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1364

به "کسی برای مافیرپلینکند، فوتبال مردانه است وگرنه منچ بازی می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی برای مافیرپلینکند، فوتبال مردانه است وگرنه منچ بازی می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید