گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، چمیانی: برای کشتی گیری که طلا می خواهد نباید قرعه مهم باشد

به گزارش مجله سامی، مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: همه بچه ها برای کسب مدال به بازی های آسیایی آمده اند و شک ندارم که از جان مایه خواهند گذاشت.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، چمیانی: برای کشتی گیری که طلا می خواهد نباید قرعه مهم باشد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی, محمدعلی چمیانی, مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره قرعه فرنگی کاران گفت: کشتی گیری که مدال طلا بخواهد نباید دنبال قرعه آسان باشد. کشتی گیر باید بجنگد و مدال طلا را از دهان شیر بیرون بکشد. بچه های ما در هر شش وزن باید قبل از فینال با رقبای اصلی شان کشتی بگیرند و این یعنی ما در قرعه خوش شانس نبودیم. با این حال همان طور که گفتم دنبال خوش شانسی هم نبودیم و برای رویارویی با هر حریفی آماده ایم.

وی با اشاره به نتایج کشتی گیران آزادکار گفت: آزادکاران در شش وزن پیروز شدند, سه مدال طلا و یک برنز کسب نمایند که نتیجه درخشانی بود. در کشتی فرنگی همه نفرات ما شانس مدال دارند ولی به نظرم کسب دو یا سه طلا دور از دسترس نیست.

مربی تیم ملی درباره میزان آمادگی فرنگی کاران برای مسابقات امروز (سه شبه) گفت: به جاکارتا آمده ایم تا دست پر برگردیم همه بچه ها برای کسب مدال به بازی های آسیایی آمده اند و شک ندارم که از جان مایه خواهند گذاشت.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 539

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، چمیانی: برای کشتی گیری که طلا می خواهد نباید قرعه مهم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، چمیانی: برای کشتی گیری که طلا می خواهد نباید قرعه مهم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید