اخبار صنعت

شهربازی فراری دبی : معرفی تنها شهربازی موضوعی فراری در دنیا

شهربازی فراری ورلد، مجموعه تفریحی وسیعی در شهر ابوظبی است که ترن هوایی فراری ابوظبی، یعنی سریع ترین ترن هوایی دنیا را در خودش جای داده است. با ما در خبرنگاران همراه باشید .

28 مهر 1399

طرز تهیه آش رشته

اگر می خواهید بهترین دستور پخت آش رشته و تمام رازهای خوشمزه شدن یک آش نذری را یاد بگیرید با خبرنگاران مگ همراه باشید تا طرز تهیه آش رشته مجلسی را به شما آموزش دهیم.

28 مهر 1399

پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم

پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم(پالایش) تا چهارشنبه 19 شهریور ادامه دارد و زمان ورود سفارش در این نماد هر روز از ساعت 12:30 تا 14 است.

24 مهر 1399

پشت پرده ریزش بورس فاش شد ، دعوت دژپسند از مردم به پذیره نویسی در دارا دوم

خبرنگاران : وزیر امور مالی و دارایی گفت: در 10 روز اخیر مشکلاتی ایجاد شد که عوامل واقعی، روانی و یک مقدار هیجانات اجرا شده در پی این عوامل، نوسانات بورس را مقداری زیاد کرد .

19 مهر 1399

زنگنه: صدور اوراق اقتصادی اسلامی برای طرح های نفت بر اساس قانون است

وزیر نفت گفت: صدور اوراق اقتصادی اسلامی برای طرح های نفت بر اساس تبصره 5 قانون بودجه است.

16 مهر 1399

خبرنگاران 650 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های کشاورزی استان اردبیل اختصاص یافت

اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل از تصویب و اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه کشاورزی و شتاب پیشرفت پروژه های سازمان جهادکشاورزی این استان اطلاع داد.

12 مهر 1399

واعظی: مردم می توانند تا 100هزار بشکه نفت بخرند

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مردم می توانند به اندازه توان خود از یک تا 100 هزار بشکه نفت بخرند.

10 مهر 1399

خبرنگاران کم رونقی اقتصادی رسانه در کردستان بخاطر عدم مدیریت است

سنندج - خبرنگاران - دانشجوی دکتری مدیریت رسانه گفت: یکی از دلایل کم رونقی و بی رونقی و مرگ اقتصادی رسانه ها بویژه مطبوعات در کردستان، عدم آشنایی کافی دست اندرکاران با شیوه های علمی و کارآمد مدیریت رسانه است.

8 مهر 1399

فرمان تازه ترامپ علیه کارگران خارجی

رئیس جمهور آمریکا طی فرمان اجرایی به کارگیری کارگران خارجی توسط پیمانکاران آمریکایی را محدود کرد.

5 مهر 1399

گریه قائدی در آغوش فرهاد مجیدی ، عکس

اشک های مهدی قائدی بعد از تعویضش از سوی فرهاد مجیدی سرازیر شد و سرمربی استقلال را برآن داشت که به دلجویی از او بپردازد.

1 مهر 1399

ماجرای پیامک های برقی هشدارآمیز امروز در تهران

پیامک های هشدارآمیزی که بدون هیچ نامی که آن را به سازمان یا نهاد رسمی منتسب کند، برای برخی شهروندان تهرانی ارسال شده؛ در راستای قراردادی است که شرکت توزیع برق تهران بزرگ با یک شرکت دانش بنیان امضا کرده است.

29 شهریور 1399

وزیر خارجه آلمان: رفتن ترامپ چیزی را تغییر نمی دهد

ایرنا نوشت: هایکو ماس وزیر خارجه آلمان با بیان اینکه سیاست خارجی و امنیتی آمریکا تغییر کرده و این از زمان ریاست جمهوری ترامپ رخ نداده است گفت: در صورت شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری، سیاست خارجی ایالات متحده تغییری نخواهد کرد.

29 شهریور 1399

چهارمین رویداد ایده بازار خوراک و نوشیدنی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد

چهارمین رویداد ایده بازار خوراک و نوشیدنی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد که متقاضیان تا انتها مرداد ماه میتوانند طرح های خود را به این ایده بازار ارسال نمایند.

23 شهریور 1399

توجه بیشتر به بحث اختراع، نوآوری و فناوری، افزایش امتیاز واحدهای عملی نسبت به واحد های نظری

رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: آیین نامه ارتقاء و استخدام ویژه اعضای هیات علمی این دانشگاه در کمیسیون دائمی هیأت امنا بررسی و تایید شد.

20 شهریور 1399

خبرنگاران 400 هزار تن انگور در باغ های استان قزوین فراوری می گردد

قزوین - خبرنگاران - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با شروع فصل برداشت انگور، پیش بینی می کنیم سال جاری 400 هزار تن انگور از باغ های این استان برداشت گردد.

12 شهریور 1399

فهرست سبز سفر به انگلیس منتشر شد

لیست کشورهایی که بدون احتیاج به قرنطینه می توانند به انگلستان سفر نمایند منتشر شدگرنت شپس وزیر حمل و نقل انگلستان بیان کرد: مسافران مقاصد اصلی که به انگلیس سفر می نمایند، از این پس از معاف از قرنطینه خواهند بود و بدون محدودیت می توانند به این کشور سفر...

11 شهریور 1399

لزوم هوشمندسازی پارک های جنگلی برای مقابله با آتش سوزی ها

معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری تهران با تاکید بر لزوم هوشمندسازی پارک های جنگلی در تهران برای مقابله و اطفای حریق گفت: برای تحقق هوشمندسازی بوستان های جنگلی تهران می توان از مشارکت بخش خصوصی نیز بهره گرفت.

8 شهریور 1399

نوآوری در فین تک چه تاثیری بر صنعت بازی سازی دارد؟

فناوری فین تک یا همان استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال به یکی از پرسود ترین و در عین حال، پررشدترین شاخه های فناوری دیجیتال تبدیل شده است البته سودمندی های فناوری های نوین اقتصادی فقط به بانکداری، خدمات اقتصادی، بیمه و تجارت محدود نمی گردد.

1 شهریور 1399

خبرنگاران زنجان جزو پنج استان برتر در تغییر الگوی کشت است

زنجان - خبرنگاران - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: زنجان جزو پنج استان برتر در تغییر الگوی کشت در سطح کشور است و با توجه به استقبال از کشت گیاهان دارویی این مهم توسعه می یابد.

29 مرداد 1399

کاهش 65 درصدی اعتبارات بیابان زدایی

رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اینکه اعتبارات امسال برای بیابان زدائی 2400 میلیارد ریال است، گفت: این اعتبار در مقایسه با سال گذشته به یک سوم کاهش یافته است.

26 مرداد 1399
تعداد: (179)