اجرای پروتکل های کرونایی در پروازهای نوروزی، قیمت افزایش نمی یابد

به گزارش مجله سامی، سرپرست معاونت هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در پروازهای نوروزی اطلاع داد و گفت: قیمت بلیت هواپیما در این ایام افزایش نمی یابد.

اجرای پروتکل های کرونایی در پروازهای نوروزی، قیمت افزایش نمی یابد

حسن خوشخو در گفت وگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا تزریق سه دوز واکسن برای مسافران در پروازهای نوروزی اجباری شده است یا خیر؟ اظهار کرد: این پروتکل از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به بخش هوایی ابلاغ نشده است. اما اگر این اتفاق بیافتد، به دقت این پروتکل را اجرایی می کنیم و به مسافرانی که سه دوز واکسن نزده باشند، اجازه پرواز نمی دهیم.

وی اضافه نمود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تمام پروتکل های مصوب ستاد ملی کرونا در پروازهای داخلی و خارجی اجرا شده است و همین فرایند همچنان ادامه دارد و با متخلفان برخورد می کنیم.

سرپرست معاونت هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی همچین درباره قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز گفت: هیچ افزایش قیمتی در پروازهای داخلی در ایام نوروز نخواهیم داشت. بنابراین اگر ایرلاینی قیمت بلیت هواپیما را در این ایام افزایش دهد، مرتکب تخلف شده و با او برخورد خواهد شد. مردم نیز می توانند به وسیله سامانه حقوق مسافر در سایت سازمان هواپیمایی کشوری شکایات خود را به اطلاع ما برسانند تا به آن ها رسیدگی گردد.

به گزارش خبرنگاران، پیش از این نیز رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی درباره قیمت بلیت ناوگان حمل ونقل عمومی در ایام نوروز گفته بود: بلیت هواپیما، قطار، اتوبوس و ... در نوروز افزایش نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1401 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2076

به "اجرای پروتکل های کرونایی در پروازهای نوروزی، قیمت افزایش نمی یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای پروتکل های کرونایی در پروازهای نوروزی، قیمت افزایش نمی یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید