شرایط ایستادن شما ویژگی های شخصیتی پنهان شما را آشکار می نماید

به گزارش مجله سامی، خبرنگاران- آیا این واقعیت جالب را می دانستید که شرایط پا های شما شخصیت شما را آشکار می نماید؟ تست های زیادی برای تشخیص و ارزیابی شخصیت افراد، با توجه به نوع رفتار، کردار، کنش روزمره و حتی ویژگی های جسمانی آن ها وجود دارد. یکی از آن ها تحلیل شخصیت شما از روی نحوه ایستادن شماست.

شرایط ایستادن شما ویژگی های شخصیتی پنهان شما را آشکار می نماید

به گزارش خبرنگاران، پس بیشتر به نحوه ایستادن خود در موقعیت های مختلف توجه کنید و از طریق آن شناختی از شخصیت خود پیدا خواهید کرد.

حالت ایستاده با پا های موازی با یکدیگر

اگر پا های خود را موازی از یکدیگر قرار می دهید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما مطیع، محترم و موافق هستید. ممکن است کمتر بتوانید خودتان را مطرح کنید یا مسئولیت را بر عهده بگیرید. ممکن است ترجیح دهید از دیگران پیروی کنید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما ضعیف هستید یا اعتماد به نفس ندارید. شما به سادگی ممکن است روش متفاوتی برای ابراز قدرت و اقتدار خود داشته باشید.

اغلب به نظر می رسد که نسبت به دیگران مطیع یا متواضع هستید. ممکن است کمتر با دیگران صحبت کنید یا مخالفت کنید. ممکن است بیشتر با جمعیت همراه شوید. شما اغلب به شخصیت های معتبر احترام می گذارید. ممکن است بیشتر از قوانین پیروی کنید و از دستورات پیروی کنید. ممکن است کمتر قصد داشته باشید قدرت را به چالش بکشید.

ممکن است به احتمال زیاد مصالحه کنید و نقاط مشترک پیدا کنید. ممکن است کمتر وارد بحث شوید. اگرچه شما دیپلماتیک نیز هستید. شما کلمات خود را با دقت انتخاب می کنید و از گفتن هر چیزی که می تواند باعث رنجش یا ناراحتی دیگران گردد اجتناب کنید. شما ترجیح می دهید عینی و بی طرف باشید. ممکن است قبل از تصمیم گیری، همه جوانب یک موضوع را در نظر بگیرید. کمتر محتمل است که اجازه دهید احساسات شخصی تان قضاوت شما را مخدوش کند.

ویژگی های کلیدی شخصیت: مطیع، موافق، محترم، بی طرف، آرام، منظم، مؤدب، وظیفه شناس، متواضع

ویژگی های شخصیتی منفی: مطیع، خوددار، کمی ترسو، بی ادعا، سازگار

ویژگی های شخصیتی مثبت: متعادل، آرام، منظم، مودب، متفکر

حالت ایستاده با پا های بازتر از یکدیگر

اگر پا های خود را کمی بیشتر از هم باز می کنید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که با اعتماد به نفس خود را حمل می کنید. ممکن است در نحوه بیان افکار خود قاطع باشید. شما ممکن است بیشتر مسئولیت را بر عهده بگیرید و تصمیم بگیرید. کمتر محتمل است که از طریق دیگران مرعوب شوید. شما بعلاوه می توانید غالباً مسلط به نظر برسید.

شما ممکن است بیشتر روی موضع خود بایستید و از موقعیت خود دفاع کنید. ممکن است کمتر از یک چالش عقب نشینی کنید. شما تمایل به حفظ شخصیتی باز و قابل دسترس دارید.

ممکن است دوست داشته باشید تماس چشمی برقرار کنید و لبخند بزنید. ممکن است به ندرت بسته یا محافظت شده به نظر برسید. بعلاوه ممکن است با ظرافت خود قدرتمند، تحمیل کننده و متقاعد کننده به نظر برسید.

ممکن است فضای زیادی را اشغال کنید. دوست ندارید آسیب پذیر یا ضعیف به نظر برسید. شما به طور طبیعی شخصیتی راحت و آرام را از خود بروز می دهید. به احتمال زیاد ممکن است در حالی بایستید که شانه هایتان صاف باشد و سرتان را بالا نگه دارید. گرفتن احساس بی قراری یا اضطراب در شما به ندرت پیش می آید.

ویژگی های کلیدی شحصیت: اعتماد به نفس، مقتدر، ایمن، باز، محکم، متعادل، قدرتمند، قاطع، فعال و مسلط.

ویژگی های شخصیتی منفی: عصبی، ناامن، ناراحت، نامطمئن، بی ادعا

ویژگی های شخصیتی مثبت: باز، قابل دسترس، قابل اعتماد، راحت، ایمن

ایستادن با یک پا جلو

اگر با یک پا به جلو می ایستید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما ماجراجو هستید و همواره در پی تجربیات نو هستید. از امتحان کردن چیز های نو هراسی ندارید، حتی اگر خارج از منطقه راحتی شما باشند. شما اغلب به سفر، ورزش های شدید و سایر فعالیت هایی که حس هیجان و چالش را ارائه می دهند، تمایل دارید. شما کنجکاو هستید. همواره سوال می پرسید و در پی اطلاعات نو هستید.

شما در خصوص جهانی اطراف خود کنجکاو هستید و می خواهید تا جایی که می توانید یاد بگیرید. ممکن است به سمت مشاغلی در تحقیقات، آموزش یا سایر زمینه هایی که احتیاج به عطش دانش دارند، کشش پیدا کنید.

شما خلاق هستید. شما می توانید جهان را به شیوه های نو و متفاوت ببینید. شما اغلب در ارائه ایده ها و راه چاره های نو برای مسائل خوب هستید. ممکن است به هنر، موسیقی، نویسندگی یا دیگر کار های خلاقانه علاقه داشته باشید.

شما همدل هستید که به شما در درک و ارتباط با احساسات دیگران یاری می نماید. شما اغلب در گوش دادن و حمایت از دیگران خوب هستید. ممکن است به سمت مشاغلی در زمینه مددکاری اجتماعی، مشاوره یا حرفه هایی بروید که به شما امکان می دهد به دیگران یاری کنید. شما دیدگاه مثبتی به زندگی دارید. شما معتقدید که همه چیز در نهایت درست خواهد شد، حتی اگر شرایط در حال حاضر سخت باشد.

ویژگی های کلیدی شخصیت: قابل دسترس، مجذوب کننده، توجه، روشن فکر، مطمئن، قاطع، پرانرژی، خوش بین، فعال و ماجراجو.

ویژگی های شخصیتی منفی: بی حوصله، پرخاشگر، قاطع، سلطه جو، تکانشگر

ویژگی های شخصیتی مثبت: اعتماد به نفس، برون گرا، ابتکار عمل، رهبری، فعال

روی هم قراردادن پا ها

اگر با پا های خود را روی هم قرار می دهید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که اغلب شما را محتاط و درونگرا هستید. ممکن است کمتر در گروه ها صحبت کنید یا مکالمه را آغاز کنید. بعلاوه ممکن است که افکار و احساسات خود را برای خود نگه دارید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما ممکن است برای مبارزه با نبرد های خود به دیگران وابسته باشید.

برعکس، شما نیز مستقل و متکی به خود هستید. ممکن است کمتر به تأیید دیگران احتیاج داشته باشید یا از جمعیت پیروی کنید. بعلاوه ممکن است بیشتر به راه خود بروید و کار ها را مطابق میل خود انجام دهید. شما اغلب راحت و آرام به نظر می رسید. اگر ممکن است به مکالمه علاقه مند باشید و همزمان موقعیت یا شخص را ارزیابی کنید، می توانید در حالی که شانه های خود را شل نموده اید و بازو های خود را در کنار آن ها قرار دهید با اشاره ای به لبخند بایستید.

بعلاوه ممکن است از خود و فضای شخصی خود محافظت کنید. ممکن است کمتر به دیگران اجازه دهید از نظر فیزیکی یا عاطفی بیش از حد به شما نزدیک شوند. بعلاوه ممکن است در موقعیت های نو یا ناآشنا مراقب باشید یا احساس خطر کنید. شما با دقت و تمرکز هستید. به احتمال زیاد به آنچه دیگران می گویند گوش می دهید و سؤال می کنید.

ویژگی های کلیدی شخصیت: محفوظ، درونگرا، ایمن، آرام، خونسرد، متفکر، مستقل، عاشق حریم خصوصی خود هستند و حالت تدافعی دارند.

ویژگی های شخصیتی منفی: بسته، غیرقابل دسترس، غیرقابل اعتماد، ناامن، تدافعی

ویژگی های شخصیتی مثبت: راحت، ایمن، تحت کنترل، آرام، ریزبین

منبع: فرارو
انتشار: 29 مرداد 1402 بروزرسانی: 29 مرداد 1402 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2316

به "شرایط ایستادن شما ویژگی های شخصیتی پنهان شما را آشکار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط ایستادن شما ویژگی های شخصیتی پنهان شما را آشکار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید