یاری به سالم سازی فضای رسانه ای لازم است

به گزارش مجله سامی، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: یاری به سالم سازی فضای رسانه ای، صیانت از خدمات نظام و صیانت از مدیران کارآمد ضروری و از جمله وظایف نخبگان، دستگاه های حاکمیتی و نظارتی و افراد تاثیرگذار جامعه است.

یاری به سالم سازی فضای رسانه ای لازم است

علی زینی وند 18 خردادماه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان اعلام کرد: هر رسانه ای که در جهت واگرایی و ناامیدی مردم فعالیت می نماید، نه تنها دشمن نظام جمهوری اسلامی، بلکه دشمن مردم و مخالف منافع این سرزمین است و باید پاسخ و برخورد لازم را دریافت کند و اعمال حاکمیت گردد.

وی ادامه داد: در حال حاضر صدا و سیما و بسیاری از رسانه ها، شبکه ها و کانال های فضای مجازی منصفانه و از روی دلسوزی فعالیت می نمایند و به رغم وجود نقدها سازنده، این رسانه ها را رسانه نظام جمهوری اسلامی ایران می دانیم که در راستای حفظ منافع ملی و عزتمندی کشور گام برمی دارند و باید تقویت شوند.

وی با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه پیرامون تهیه مستندی در مورد ظرفیت ها و پتانسیل های استان گفت: ما باید به تناسب ظرفیت های موجود هدف گذاری کنیم تا در مدیریت و اجرای این مجموعه با مسئله ای روبرو نشویم.

معاون استاندارسیستان وبلوچستان افزود: در فضای بروکراتیک غیر شفاف اداری کشور، راه میانبر، استفاده از مدیران با دانش است که با دارا بودن انگیزه کاری به منافع ملی و نظام جمهوری اسلامی وابستگی و علقه داشته باشند.

زینی وند تهیه مستند از مگاپروژه های استان از جمله راه آهن چابهار- زاهدان، گازرسانی به شهرهای استان و افزایش ظرفیت بندر شهید بهشتی چابهار را با هدف آشنایی بیشتر مردم با خدمات نظام مورد تاکید قرار داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 19 مرداد 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1075

به "یاری به سالم سازی فضای رسانه ای لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری به سالم سازی فضای رسانه ای لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید